Kontakt oss


Personvern

Det er vi som overrasker lidenskapelige matelskere.

 

Matpartner AS
Hofstadvegen 89, 7224 Melhus
Tlf: 72 83 11 15 – Fax: 72 83 14 33
firmapost@matpartner1.no

 

Daglig leder
John Forseth – Tlf: 926 07 432 – john@matpartner1.no

 

Fabrikksjef

NK Daglig leder
Janne Haugdal – Tlf: 950 25 234 – janne@matpartner1.no     

 

Kvalitetsleder

Elin Skinderhaug – Tlf: 990 00 908 – elin@matpartner1.no 

 

Driftsleder
Jens Rye – Tlf: 930 34 551 – jens@matpartner1.no

 

Planlegging- og innkjøpssjef
Roy Johansen – Tlf: 994 65 370 – roy@matpartner1.no

 

Ekspedisjonssjef
Ulf Johansen – Tlf: 481 68 443 – ulf@matpartner1.no

 

Økonomi- og administrasjonssjef
Anne Cathrine Sandnes - Tlf: 915 89 980 - anne.cathrine@matpartner1.no

 

Produkt- og utviklingssjef

Ole Morten Hansen – Tlf: 489 93 887 – ole@matpartner1.no

 

Teknisk sjef
Stig Smistad – Tlf: 928 00 238 – stig@matpartner1.no


Besøk oss her

Vis større kart